Poules

Zie hieronder de poule-indeling met per team de wedstrijdtijden. Dit schema is ook beschikbaar als pdf.

Zie ook het wedstrijdschema.

Heren

Poule Team Zaterdag   Zondag
Heren 1 Hungarian Scamps Veld 1 09:00 Veld 1 12:40 Veld 1 16:40 Veld 1 09:40 Veld 1 12:00
De Devel Veld 1 09:00 Veld 1 13:20 Veld 1 17:20 Veld 1 10:00 Veld 1 12:40
DWK 1 Veld 1 09:20 Veld 1 12:40 Veld 1 17:00 Veld 1 10:20 Veld 1 12:40
De Treffers Veld 1 09:20 Veld 1 13:40 Veld 1 17:20 Veld 1 09:40 Veld 1 12:20
SBC2000 1 Veld 1 09:40 Veld 1 13:20 Veld 1 16:40 Veld 1 10:20 Veld 1 12:20
DZK Veld 1 09:40 Veld 1 13:40 Veld 1 17:00 Veld 1 10:00 Veld 1 12:00
Heren 2 A ZPC Rotterdam Veld 2 09:00 Veld 2 12:20 Veld 2 16:20 Finales
Nuenen Veld 2 09:00 Veld 2 12:40 Veld 2 16:40 Finales
Ixelles 1 Veld 2 09:20 Veld 2 12:20 Veld 2 16:40 Finales
AquAmigos 1 Veld 2 09:20 Veld 2 12:40 Veld 2 16:20 Finales
Heren 2 B Hieronymus Veld 1 10:40 Veld 2 15:00 Veld 2 18:20 Finales
Aquarijn Veld 1 10:40 Veld 1 15:00 Veld 1 18:20 Finales
De Schelde Veld 1 11:00 Veld 2 15:00 Veld 1 18:20 Finales
ESN Veld 1 11:00 Veld 1 15:00 Veld 2 18:20 Finales
Heren 3 A DIO Veld 3 10:20 Veld 3 14:00 Veld 3 17:20 Finales
AquAmigos 2 Veld 3 10:20 Veld 2 14:00 Veld 2 17:20 Finales
SBC2000 2 Veld 3 10:40 Veld 3 14:00 Veld 2 17:20 Finales
NZ&PC Veld 3 10:40 Veld 2 14:00 Veld 3 17:20 Finales
Heren 3 B DSZ Retro Veld 2 11:20 Veld 2 15:20 Veld 2 18:40 Finales
Hydrofiel Veld 2 11:20 Veld 2 15:40 Veld 2 19:00 Finales
SBC2000 3 Veld 1 11:20 Veld 2 15:20 Veld 2 19:00 Finales
De Vennen Veld 1 11:20 Veld 2 15:40 Veld 2 18:40 Finales
Heren 4 Gorgo Veld 3 09:00 Veld 3 12:40 Veld 3 16:20 Veld 3 10:40 Veld 3 12:40
AquAmigos JA Veld 3 09:00 Veld 3 13:20 Veld 3 17:00 Veld 3 11:00 Veld 3 13:20
DWK 2 Veld 3 09:20 Veld 3 12:40 Veld 3 16:40 Veld 3 11:20 Veld 3 13:20
Ixelles 2 Veld 3 09:20 Veld 3 13:40 Veld 3 17:00 Veld 3 10:40 Veld 3 13:00
Thunder team Veld 3 09:40 Veld 3 13:20 Veld 3 16:20 Veld 3 11:20 Veld 3 13:00
SBC2000 4 Veld 3 09:40 Veld 3 13:40 Veld 3 16:40 Veld 3 11:00 Veld 3 12:40

Dames

Poule Team Zaterdag   Zondag
Dames 1 Katwijk 1 Veld 1 12:00 Veld 1 15:20 Veld 1 18:40 Finales
De Vennen Veld 1 12:00 Veld 1 15:40 Veld 1 19:00 Finales
DWK Veld 1 12:20 Veld 1 15:20 Veld 1 19:00 Finales
Aquarijn 1 Veld 1 12:20 Veld 1 15:40 Veld 1 18:40 Finales
Dames 2 AquAmigos 1 Veld 2 10:20 Veld 2 14:20 Veld 2 17:00 Veld 2 09:40 Veld 2 12:40
ZVVS Veld 2 10:20 Veld 2 14:40 Veld 2 18:00 Veld 2 10:00 Veld 2 13:20
De Treffers Veld 1 10:20 Veld 2 14:20 Veld 2 17:40 Veld 2 10:20 Veld 2 13:20
Katwijk 2 Veld 1 10:20 Veld 1 14:40 Veld 2 18:00 Veld 2 09:40 Veld 2 13:00
Hydrofiel Veld 2 10:40 Veld 2 14:40 Veld 2 17:00 Veld 2 10:20 Veld 2 13:00
DZK Veld 2 10:40 Veld 1 14:40 Veld 2 17:40 Veld 2 10:00 Veld 2 12:40
Dames 3 Hieronymus Veld 3 11:20 Veld 3 15:00 Veld 3 18:20 Veld 3 09:40 Veld 3 11:40
Gorgo Veld 3 11:20 Veld 3 15:20 Veld 3 19:00 Veld 3 10:00 Veld 3 12:20
Ijskoud de lekkerste Veld 3 11:40 Veld 3 15:00 Veld 3 18:40 Veld 3 10:20 Veld 3 12:20
SBC2000 Veld 3 11:40 Veld 3 15:40 Veld 3 19:00 Veld 3 09:40 Veld 3 12:00
AquAmigos 2 Veld 3 12:20 Veld 3 15:20 Veld 3 18:20 Veld 3 10:20 Veld 3 12:00
Southampton Veld 3 12:20 Veld 3 15:40 Veld 3 18:40 Veld 3 10:00 Veld 3 11:40

Jeugd

Poule Team Zaterdag
Jongens B Hieronymus Veld 2 09:40 Veld 2 11:40 Veld 2 13:20
ZVS Veld 2 09:40 Veld 1 11:40 Veld 2 13:40
AquAmigos Veld 1 10:00 Veld 2 11:40 Veld 2 13:40
SBC2000 Veld 1 10:00 Veld 1 11:40 Veld 2 13:20
Meisjes B/C Hieronymus Veld 1 14:00 Veld 1 16:00 Veld 1 17:40
AquAmigos Veld 1 14:00 Veld 1 16:20 Veld 1 18:00
SBC2000 Veld 1 14:20 Veld 1 16:00 Veld 1 18:00
ZPB H&L Productions Veld 1 14:20 Veld 1 16:20 Veld 1 17:40
Jongens C Hieronymus Veld 3 14:20 Veld 3 16:00 Veld 3 17:40
AquAmigos Veld 3 14:20 Veld 2 16:00 Veld 3 18:00
SBC2000 Veld 3 14:40 Veld 3 16:00 Veld 3 18:00
MNC Veld 3 14:40 Veld 2 16:00 Veld 3 17:40
Gemengd D A Hieronymus Veld 3 10:00 Veld 3 11:00 Finale
DWK Veld 3 10:00 Veld 3 12:00 Finale
ZVS Veld 3 11:00 Veld 3 12:00 Finale
Gemengd D B AquAmigos Veld 2 10:00 Veld 2 11:00 Finale
SBC2000 Veld 2 10:00 Veld 2 12:00 Finale
MNC Veld 2 11:00 Veld 2 12:00 Finale
Poule Team Zaterdag
Gemengd E A AquAmigos Veld 4 11:00 Veld 4 12:00 Veld 4 13:00 Finale
SBC2000 Veld 4 11:00 Veld 4 12:15 Veld 4 13:15 Finale
DZK 2 Veld 4 11:15 Veld 4 12:00 Veld 4 13:15 Finale
Hieronymus Veld 4 11:15 Veld 4 12:15 Veld 4 13:00 Finale
Gemengd E B DZK 1 Veld 4 11:30 Veld 4 12:30 Veld 4 13:30 Finale
MNC Veld 4 11:30 Veld 4 12:45 Veld 4 13:45 Finale
ZPB H&L Productions Veld 4 11:45 Veld 4 12:30 Veld 4 13:45 Finale
ZVS Veld 4 11:45 Veld 4 12:45 Veld 4 13:30 Finale